Jdi na obsah Jdi na menu
 


Indické elektronické hudební nástroje

16. 1. 2011

 

Elektronické přístroje v nabídce může být použit k nahrazení doprovodných musicians.They slouží především jako podpora praxe k tomu, že elektronické tanpura zejména také inklinuje být používán v živých koncertech. Jsou kompaktní, snadno ovladatelné, snadno ovladatelný a vždy připraven k použití kdykoliv, a to buď napájení provozované nebo v některých případech i baterie-poháněl. Všechny přístroje mají integrovaný reproduktor a jít spolu s taškou. K dispozici je také připojit k dispozici pro externí reproduktory.

www.indian-instruments.com/electronic_instruments/information.htm


Elektr. Tanpura: výborná podpora praxe pro vokální a pro melodii nástrojů. Ideální pro pěstování konstantní drone. Společné použití na koncertech místo skutečné tanpura.

 

tanpura_raagini4_klein.jpg

 

 

 

 

taal_tarang_3klein.jpg

 


 

 

 

sunadamala5_klein.jpg

 

 

 

sunadamala2_klein.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

taal_tarang_1klein.jpg


Elektr. Lahara / Nagma: Jedná se o přístroj s melodie obsahuje velké množství melodie smyček z různých Raags (harmonium simulace) v různých Taals. Velmi dobré praxe podpory pro tanečníky Kathak a Tabla hráčů.

tanpura_raagini2_klein.jpgElektr. Tabla: Obsahuje velké množství integrovaných Rytmy (Taals) a je ideální postup pro podporu tanečníky Kathak, pro melodie a nástroje pro vokální.